Transfer znalostí

avcr-logo

PORTÁL TRANSFERU AV ČR

Propojujeme vědu s byznysem

České Budějovice ožijí transferem

Mezinárodní konferenci transferu znalostí a technologií na téma Akademické spin-off společnosti v době (post)covidové pořádá 3. června v českobudějovickém hotelu Clarion Biologické centrum AV ČR ve spolupráci s JAIP o.p.s. (Jihočeská agentura pro podporu inovací).

V závislosti na epidemiologické situaci proběhne konference, kterou hostí České Budějovice, v hybridní formě. Moderovat ji bude Aleš Vlk z Věda a výzkum. V panelové diskuzi se objeví témata jako význam spin-off společností v rámci národních strategií, problematika spin-off na akademické půdě a o zkušenosti se zakládáním akademických spin-off firem se podělí i zahraniční hosté.

Z teorie do praxe

A aby nezůstalo jen u teorie, organizátoři připravili pro účastníky odpolední simulační workshop, kde týmy budou mezi sebou soutěžit o nejrychleji založený spin-off na cestě plné překážek. Podrobný program, jména zahraničních hostů a ostatní informace najdete postupně na webových stránkách konference.

Na své si přijde každý

Cílovou skupinou konference jsou vědečtí pracovníci vysokých škol a výzkumných organizací zabývající se výzkumem a vývojem, reprezentanti transferových kanceláří a pracovišť, představitelé managementu výzkumných organizací s odpovědností za spolupráci s aplikační sférou a transfer, členové národních a regionálních organizací podporujících spolupráci výzkumných organizací s aplikační sférou a v neposlední řadě zástupci aplikační sféry.

Kde složit hlavu

Ubytování je možné přímo v místě konání konference v kongresovém hotelu Clarion nebo v okolních hotelech: Savoy Hotel, Hotel Atlas České Budějovice, Hotel Zátkův Dům.

Máte zájem o další konference nebo školení s tématem transferu? Kontaktujte naši kolegyni Báru Jedličkovou.