Transfer znalostí

avcr-logo

Propojujeme vědu s byznysem

Transfera Technology Day potřetí

Zajímá vás zhodnocení komerčního potenciálu vědeckovýzkumného projektu, na kterém právě pracujete? Je váš výsledek v pokročilejší či konečné fázi proof of concept a směřuje k uplatnění v praxi? Uvítali byste možnost prezentovat svůj záměr před investičními hodnotiteli a navázat kontakty s byznysovou sférou?

Přihlaste svůj projekt do Transfera Technology Day (TTD) a zjistěte jak na tom jste v porovnání s konkurencí. Výzva je určena pro všechny, kdo mají skutečný zájem výsledky VaV reálně rozvíjet nebo je komerčně zhodnotit, případně najít vhodného mentora pro spolupráci.

Komerční připravenost a zpětná vazba

Cílem je získání zpětné vazby ke komerční připravenosti vědeckých projektů a do budoucna i získání finančních prostředků pro perspektivní vědecké projekty bez oborového vymezení.

Třetí ročník TTD vítáme, je to další možnost, jak motivovat a podporovat vědecké týmy v navazování kontaktů s byznysovou sférou. Do finále bylo vloni vybráno 13 vědecko-výzkumných projektů. Věřím, že konkurence bude letos velká a investiční hodnotitelé projektů budou mít z čeho vybírat,“ doplňuje Martin Smekal, vedoucí CeTTAV (Centra transferu technologií AV ČR).

Uzávěrka přihlášek TTD je 9. 9. 2022. Projekty se přihlašují do soutěže výhradně prostřednictvím databáze technologií spolku Transfera.cz.

Finálové prezentace projektů a vyhlášení výsledků proběhnou v rámci TRANSFERA TECHNOLOGY DAY 30. 11. 2022 v Praze.