Vyhledání patentového zástupce

Vítejte na stránce informačních služeb Cettav. Hledáte vhodného patentového zástupce pro zajištění ochrany Vašeho vynálezu a nevíte podle čeho se rozhodnout? Nabízíme Vám pomoc s vvyhledáním českých (zapsaných v ČR) patentových zástupců na základě Vašich požadavků. Při analýze sledujeme oborovou specializaci, sídlo, zkušenost a akademickou sférou či délku praxe. K analýze používáme jak komerční, tak i veřejné zdroje informací.  

Rádi Vám pomůžeme se získáním informací potřebných pro výběr patentové kanceláře, která by nejlépe vyhovovala Vašim požadavkům. Specifikujte nám bližší informace k Vašemu požadavku v níže uvedeném dotazníkovém formuláři. Ozveme se Vám co nejdříve. Budeme se těšit na spolupráci.

Vyplňte specifikaci dotazu


Právní výhrada

Analýzu na základě specifikace požadavků z tohoto webového formuláře zpracovávají zaměstnanci CeTTAV. Využívají k tomu informace z komerčních i veřejných zdrojů jako je ÚPV, Espacenet a další.. Tyto informace nejsou pod kontrolou CeTTAV, který zároveň neodpovídá za jejich obsah ani za jejich případné změny.

Snahou CeTTAV je zabezpečit, aby byly informace co nejaktuálnější a co nejpřesnější, avšak CeTTAV nezaručuje přesnost ani úplnost takových informací a neodpovídá za případné vzniklé škody. CeTTAV neručí za kvalitu odvedené práce vyhledaných patentových zástupců ve prospěch ochrany Vašich vynálezů. Každé spolehnutí se na takovou informaci bude výhradně na vlastní nebezpečí uživatele. Tyto informace nelze považovat za právní ani jinou odbornou radu.