Hledáme transferáře

Máte zkušenosti s vědou, ale cítíte, že vás to táhne spíš k projektům a obchodu? Umíte využít příležitosti a hledáte job s velkou mírou samostatnosti? Staňte se naším kolegou a pomozte nám rozvíjet technologický transfer na pracovištích AV ČR.

Nestíháme, potřebujeme pomoc

„Kdybychom to na vás všechno nahrnuli, tak se z toho osypete,“ řekla nám na nedávném pracovním setkání kolegyně z nejmenovaného pracoviště Akademie. Měla pravdu. Centrum transferu technologií AV ČR (CeTTAV) potřebuje posily. Abychom byli schopni řešit všechny transferové případy, které se nám dostávají na stůl, pomáhat s byznysplány či poskytovat právní poradenství transferářům a týmům Akademie věd ČR hledáme nové kolegy transferáře.

Pro koho budete pracovat?

Pro Akademii věd ČR přední českou vědeckou a kulturní instituci. Akademie provádí převážně základní výzkum – tedy vědeckou práci, která se zaměřuje na rozvoj poznání, studium vztahů a zákonitostí platných v reálném světě.

Kde budete trávit pracovní čas?

Co takhle kancelář na rohu Václaváku a Vodičkovy ulice? Pokud máte rok praxe, nejlépe ve vědecké oblasti, výbornou češtinu, vysokoškolské vzdělání a pár dalších maličkostí, pak už Vám chystáme židli. Cítíte, že Vás to táhne k projektům a obchodu? Hledáte uplatnění na místě s velkou mírou samostatnosti? Pojďte dělat transferáře.

Jaké kvality hledáme?

Naše kolegyně ráda vypráví, jak před prvním kolem výběrového řízení na pozici vedoucí projektu CeTTAV, zoufale hledala, co to ten transfer je. Nakonec to našla. A přesvědčila nás. Nejen její bojovnost, projektové přemýšlení a znalost digitální scény. Dnes je naší milou, váženou kolegyní. Četli jste předcházející řádky pozorně? Pak už znáte další požadavky, které máme na nového kolegu.

Co to tedy transfer je?

Jednoduše řečeno uplatňování výsledků vědecké práce v praxi. A CeTTAV Centrum transferu technologií AV ČR pomáhá pracovištím matky Akademie pro jejich výsledky hledat zájemce.

Pan Cohn by řekl: Nechci jim radit, ale ve kšeftu se od nich očekává spousta věcí. Oni se musí řádně připravit, bejt příručí u Roubíčků není jen tak.Nyní vážně, máme o vás zájem, nezbytné informace najdete níže. Židle je volná a my se těšíme na funglovku v našich řadách!

Zaujali jsme vás? Přečtěte si přesný popis pozice nebo rovnou pošlete životopis naší skvělé HR kolegyni Lence Mančalové.

Další aktuality