Transfer znalostí

avcr-logo

PORTÁL TRANSFERU AV ČR

Propojujeme vědu s byznysem

Naše podpora pro business

Využijte konzultační služby nebo poradenství v oblasti transferu technologií, duševního vlastnictví a smluvních ujednání. Jsme připravení pomoci vám i při jednání o nabídce výsledků výzkumu pracovišť AV ČR.

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět více?
Neváhejte kontaktovat Lenku Scholzovou, Radku Šmídovou, Jakuba Hrušku

Matchmaking

Známe dobře prostředí a týmy napříč AV ČR a umíme vaši firmu rychle propojit s hledanými vědeckými týmy, odborníky a službami. Pro Váš obor zpracujeme přehled aktuálně řešených vědeckých témat, projektů včetně týmů pracovišť AV ČR.

networkingové akce

Zorganizujeme pro vás společná setkání s vědci a výzkumnými týmy, výstupem jednání mohou být předjednané spolupráce s nastaveným harmonogramem a jasnými úkoly.

smlouvy na míru

Dobře známe právní specifika veřejných výzkumná institucí. Pomůžeme vám připravit vyvážené smlouvy, které tyto zásady respektují. Nabídneme připravené smluvní vzory i odborné konzultace.

technologie k licencování

Pomůžeme vám posílit pozici na trhu. Nahlédněte do databáze vybraných výsledků výzkumu napříč obory AV ČR, které reflektují potřeby trhu. Vstupte do světa inovací a vyberte si to, co vás zajímá. Licencujte vybrané výsledky a podílejte se na dokončení vývoje až do fáze finálního produktu.

Databáze přístrojů a pronájmy laboratoří

Pracovišť AV ČR disponují špičkovým technickým vybavením, unikátními přístroji a volnou kapacitou laboratoří. Využijte naše odborné kapacity pro řešení vašich vědecko-výzkumných projektů.

Nabídka dotačních příležitostí pro spolupráci

Chcete mít přehled? Vybírejte z domácích i evropských dotačních výzev a programů. Naleznete zde i odkazy na existující platformy výzkumných organizací a podniků.