Transfer znalostí

avcr-logo

PORTÁL TRANSFERU AV ČR

Propojujeme vědu s byznysem

CETAV - Váš partner do programu Technologické inkubace

Technologická inkubace je programem systematické podpory začínajících podniků v  České republice. Jeho cílem je vyhledávat a pomáhat vzniku projektů, které jsou výjimečně inovativní, proveditelné a škálovatelné. Dveře má program otevřeny pro startupy do stáří 5 let, studenty, inovátorské firmy, spin-off firmy a vědecké projekty s obchodním potenciálem. Detaily k výzvě najdete zde. Centrum transferu AV ČR bylo vybráno jako oficiální partner tohoto ambiciózního projektu agentury CzechInvest.

 

Pomůžeme s přihlášením vašeho spin-off

Nabízíme přímou pomoc vašim spin-offům, které by se do programu chtěly přihlásit. Pomůžeme vám s preinkubací, zhodnocením vašeho projektu a následně i s přihláškou a dalšími kroky.

V rámci projektu Technologické inkubace získají vybrané technologické startupy přímou podporu ve výši 1 100 000–4 500 000 Kč na nákup služeb souvisejících s vývojem jejich produktu a nepřímou podporu v hodnotě 500 000 Kč ve formě workshopů, seminářů, pomoci inkubačních manažerů, konzultací s odborníky na business a technologie, inkubaci v trvání až 2 roky, a to vše bez ztráty podílu ve firmě.

Zprostředkujeme využití vašich infrastruktur a přístrojů

V rámci tohoto projektu vám nyní nově nabízíme spolupráci na využití vašich infrastruktur. Zprostředkujeme vám možnost zapojit volnou kapacitu vašich laboratoří, odborných pracovišť či přístrojů do tohoto projektu za standardních tržních podmínek. Pokud ještě nejste v naší Databázi technologií a přístrojů, pomůžeme vám připravit kvalitní produktový list a  zařadíme vaši infrastrukturu nebo přístroje do databáze.

Máte zájem o využití našich služeb?
Zašlete nám svou poptávku, ozveme se vám zpět co nejdříve.