Inovation has no limits

Pozvánku na on-line konferenci s názvem Frontier by PatSnap, nabízí analytik CeTTAV Jakub Hruška. A kdy se můžete připojit k akci s neomezeným inovačním potenciálem a propojit se tak s nejinovativnějšími mozky světa? Už za 21 dní, ve čtvrtek 14.10. (cca 14.00 - 23.00 českého času).

PatSnap asi znáte. Pokud ne, stručně představujeme. Komerční databáze a vyspělý nástroj pro patentové rešerše, který toho umí opravdu hodně včetně bohaté analytiky, úložiště vyhledaných patentů a konzultační podpory. V Akademii věd ho používají UOCHB i CeTTAV.

Konference nabídne na 12 odborných spíkrů. Hlavními řečníky letošního Frontier by PatSnap budou bývalý ředitel pro kreativitu a inovace z Disney Duncan Wardle a Josh Linkner, podnikatel a autor několika bestsellerů.

Od 19.00 (českého času) můžete zhlédnout Innovation Academy panel: How academic institutions can raise regional innovation ecosystems. “Program stojí za to. Sám bych si vybral i další zajímavé přednášky, včetně těch praktických pro uživatele PatSnap. Třeba budoucnost patentového rešeršování, měření inovací, patenty ve farmacii či mastering basics of PatSnap,” říká Jakub Hruška.

Frontier by PatSnap je zdarma, stačí se registrovat a z programové nabídky můžete vybírat zde.

Jeden otazník však zůstává, kdo nebo co bude tím non-human guest of honor, kterého pořadatelé avizují?

Další aktuality