Transfer znalostí

avcr-logo

PORTÁL TRANSFERU AV ČR

Propojujeme vědu s byznysem

OKNA TRANSFERU DOKOŘÁN

Nenosíme sovy do Atén. Diskusní setkání pracovníků transferu jsou v dynamicky se rozvíjejícím oboru, jakým TZT je, nezbytná. V rámci tohoto programu nabízíme dva formáty akcí určených pro výměnu názorů a zkušeností. Témata setkání volíme dle aktuální situace, ale stranou nenecháváme ani vaše návrhy. Pokud máte zájem se k setkáním připojit jste vítáni.

Přetavit vědecký výsledek do podoby produktu a připravit k němu nabídku není věc úplně triviální. Vyžaduje čas a změnu perspektivy. V praxi významně pomáhá postupné odlaďování jednotlivých částí i s pomocí zpětné vazby od kolegů s nezaujatým pohledem. Proto jsme pro transferáře připravili interaktivní workshop, jehož cílem je naučit se efektivně připravovat nabídky – produktové listy – vašich technologií a přístrojů, a v neposlední řadě potom pracovat v rámci editačního prostředí databáze při vkládání produktových listů do databáze.

Obsah kurzu:
  • Jak z výsledku výzkumu udělat produkt – výsledek viděný jinýma očima
  • Jak vytvořit produktový list – aneb co nabízíme komu
  • Minimum pro editory databáze – krok za krokem

V případě zájmu o workshop nebo více informací, kontaktujte Radku Šmídovou.

Máte na stole nějaký zajímavý případ a ocenili byste brainstorming kolegů transferářů? Přišel z vedení nový požadavek a rádi byste slyšeli více názorů na to, jak ho prakticky uchopit? Řešíte něco poprvé a pomohla by vám doporučení praxe jiných pracovišť? Nebo se chcete prostě jen potkat kolegy oboru a sdílet autentické zážitky transferářské praxe?

Pro všechny tyto příležitosti jsou ideálním místem neformální setkání a diskuze nad aktuálními tématy transferu znalostí a technologií – TT Actual.

Máte zájem se zapojit a využít transferových kruhů? Kontaktujte Kláru Langerovou.