Transfer znalostí

avcr-logo

PORTÁL TRANSFERU AV ČR

Propojujeme vědu s byznysem

CETTAV – partner do projektu Technologická inkubace

Centrum transferu technologií AV ČR bylo vybráno jako oficiální dodavatel ambiciózního projektu Technologická inkubace agentury CzechInvest.

Jako oficiální dodavatel vám nabízíme spolupráci na využití kapacity vašich infrastruktur a přímou pomoc vašim spin-offům, které by se do programu chtěly přihlásit.

Technologická inkubace je programem systematické podpory začínajících podniků v České republice. Jeho cílem je vyhledávat a pomáhat vzniku projektů, které jsou výjimečně inovativní, proveditelné a škálovatelné. Dveře má program otevřeny pro startupy do stáří 5 let, studenty, inovátorské firmy, spin-off firmy a vědecké projekty s obchodním potenciálem. Jedná se o jeden z největších projektů CzechInvestu. Detaily k výzvě najdete zde.

Využití špičkově vybavených vědeckých pracovišť a laboratoří může pomoci urychlit cestu k technologické zralosti budoucího produktu. Zprostředkujeme vám možnost zapojit volnou kapacitu vašich laboratoří a odborných pracovišť do tohoto projektu za standardních tržních podmínek. Zároveň také nabízíme prezentaci vašich laboratoří a přístrojů v naší Databázi technologií a přístrojů.

Na druhé straně také nabízíme přímou pomoc vašim spin-offům, které by se do programu chtěly přihlásit. Pomůžeme vám s preinkubací, zhodnocením vašeho projektu a následně i s přihláškou a dalšími kroky. Více informací o našich službách najdete na Portálu transferu.V rámci projektu Technologické inkubace získají vybrané technologické startupy přímou podporu ve výši 1 100 000–4 500 000 Kč na nákup služeb souvisejících s vývojem jejich produktu a nepřímou podporu v hodnotě 500 000 Kč ve formě workshopů, seminářů, pomoci inkubačních manažerů, konzultací s odborníky na business a technologie, inkubaci v trvání až 2 roky, a to vše bez ztráty podílu ve firmě.