Transfer znalostí

avcr-logo

PORTÁL TRANSFERU AV ČR

Propojujeme vědu s byznysem

Hledáme transferáře

Máte zkušenosti s vědou, ale cítíte, že vás to táhne spíš k projektům a obchodu? Umíte využít příležitosti a hledáte job s velkou mírou samostatnosti? Staňte se naším kolegou a pomozte nám rozvíjet technologický transfer na pracovištích AV ČR.

Nestíháme, potřebujeme pomoc

„Kdybychom to na vás všechno nahrnuli, tak se z toho osypete,“ řekla nám na nedávném pracovním setkání kolegyně z nejmenovaného pracoviště Akademie. Měla pravdu, potřebujeme posily. Abychom byli schopni řešit všechny transferové případy, které se nám dostávají na stůl, pomáhat s byznysplány či poskytovat právní poradenství transferářům a týmům AV ČR, hledáme nové kolegy transferáře.

Pro koho budete pracovat?

Pro Akademii věd ČR přední českou vědeckou a kulturní instituci. Akademie provádí převážně základní výzkum – tedy vědeckou práci, která se zaměřuje na rozvoj poznání, studium vztahů a zákonitostí platných v reálném světě.

Kde budete trávit pracovní čas?

Co takhle kancelář na rohu Václaváku a Vodičkovy ulice? Pokud máte rok praxe, nejlépe ve vědecké oblasti, výbornou češtinu, vysokoškolské vzdělání a pár dalších maličkostí, pak už Vám chystáme židli. Cítíte, že Vás to táhne k projektům a obchodu? Hledáte uplatnění na místě s velkou mírou samostatnosti? Pojďte dělat transferáře.

Jaké kvality hledáme?

Naše kolegyně ráda vypráví, jak před prvním kolem výběrového řízení na pozici vedoucí projektu CeTTAV, zoufale hledala, co to ten transfer je. Nakonec to našla. A přesvědčila nás. Nejen její bojovnost, ale i projektové přemýšlení a znalost byznysu. Dnes je naší milou, váženou kolegyní. Četli jste předcházející řádky pozorně? Pak už znáte další požadavky, které na nového kolegu máme.

Co to tedy transfer je?

Jednoduše řečeno uplatňování výsledků vědecké práce v praxi. CeTTAV pomáhá pracovištím matky Akademie pro jejich výsledky hledat zájemce.

Zaujali jsme vás? Přečtěte si přesný popis pozice níže nebo rovnou pošlete životopis naší skvělé HR kolegyni Lence Mančalové.

Popis pozice: