Transfer znalostí

avcr-logo

PORTÁL TRANSFERU AV ČR

Propojujeme vědu s byznysem

CETTAV na LinkedIn

Profil CETTAV na nejlepší sociální síti profesionálů výrazně pomáhá s komunikací témat TZT i při výměně informací mezi kolegy. Založili jsme ho před rokem a půl z čirého zoufalství nad faktem, že nemáme celoakademický intranet, kde bychom napříč naší transferářskou komunitou mohli komunikovat a diskutovat témata, nápady a pozvánky na akce. Byl pouze pro pozvané a neměl zdaleka razanci dnešního „linkáče“ CETTAVu.

Vloni jsme se shodli, že chceme LinkedIn použít i pro vnější komunikaci. Otevřený profil, ve firemní části sítě, na sebe nenechal dlouho čekat. Nový obsah byl podpořen i změnou formy. Pod jemným, ale přesvědčivým tlakem naší digitální guru se do tvorby obsahu zapojil celý tým a naplnil tak ambici poskytovat kvalitní odborný obsah. Autorský okruh se otevřel i pro kolegy transferáře z Akademie věd ČR.

Slibujeme si od toho lepší výměnu informací a možnost se dozvědět co připravují, na čem pracují. Dále zde najdete zprávy o tom, co se děje v oboru, pozvánky na domácí i zahraniční transferářské akce a odborné vzdělávání. Pravidelně se chceme věnovat novému portálu a databázi.

Aktuálně je na profilu pozvánka na jarní neformální diskusi TT Actual, na téma efektivní využití volných kapacit přístrojů a laboratoří v rámci AV ČR. Těšíme se, že nás budete sledovat, číst, komentovat, sdílet a lajkovat. Odbornice na digitální marketing, kolegyně Klára Langerová dodává: „LinkedIn je už od začátku své existence platformou pro byznys a spolupráci. Chceme ho využívat jako další nástroj propojení vědy s byznysem, přinášet Vám novinky nejen z oblasti transferu a přinášet kvalitní obsah.“